StudioRam Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron www

Strona internetowa nie musi być droga jeżeli zależy nam tylko na prostej wizytówce firmy w internecie prezentującej podstawowe informacje o firmie, produkcie, osobie itp. oraz gdy jest wykonana w formie statycznego szablonu HTML i CSS. Oczywiście uwzględnia ona najnowsze standardy, podstawową optymalizację SEO oraz zgodność z wytycznymi Google.
Prawdopodobnie po jakimś czasie zauważymy, że taka forma przestaje nam wystarczać bo np. wprowadzamy na rynek coraz cześciej dodatkowe produkty, a ręczne wprowadzanie zmian za pomocą FTP'a może stać się uciążliwe lub zbyt drogie jeżeli zlecamy to firmie zewnętrznej. Wtedy zaczynamy myśleć o stronie, która umożliwiałaby nam wprowadznie dodatkowych informacji z poziomu jakiegoś panelu administracyjnego. I tutaj zwykła statyczna strona już nam nie wystarcza i musimy rozejrzeć się za stroną opartą na systemie zarządzania treścią (tzw. CMS).

Statyczne strony typu wizytówka

Bardzo proste strony internetowa zawierające w zasadzie jedną, dwie podstrony z informacjami o firmie, produkcie, osobie itp. Jest to najtańszy i najprostszy sposób zaistnienia firmy w Internecie.

Standardowe strony www

Proste strony także w formie statycznej ale zawierające już od kilku do kilkunastu podstron z podstawowymi informacjami o firmie, produkcie, osobie itp. Dodakowo oferują mozliwość prezentacji ofery czy galerii zdjęć.

Strona internetowa z systemem CMS

Zaawansowana strona www wymagająca częstych aktualizacji, szybkich zmian w ofercie lub usługach firmy. W bardzo prosty sposób można dokonywać takich zmian za pomocą systemu CMS, który umożliwia samodzielne zarządzanie treścią swojej strony jak i również wykonywanie innych zadań wymaganych przez użytkownika jak. np. dodawanie zdjęć do galerii, dodawanie aktualności itp.

Dedykowane serwisy www

Zaawansowane strony www wymagające częstych aktualizacji, szybkich zmian w ofercie lub usługach firmy. W bardzo prosty sposób można dokonywać takich zmian za pomocą systemu CMS, który umożliwia samodzielne zarządzanie treścią swojej strony jak i również wykonywanie innych zadań wymaganych przez użytkownika jak. np. dodawanie zdjęć do galerii, dodawanie aktualności itp.

Technologie

Proponujemy tutaj własne dedykowane rozwiązania dopasowywane do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta jak i również rozwiązania typu Open Source CMS (np. Wordpress, Symfony 4/5, Webpack, Vue, React).

Zapraszamy do kontaktu

STUDIO RAM

+48 608 042 193
biuro@studioram.pl